Charakterystyka włoskich mebli marki Nardi

2
Leżaki ogrodowe Nardi
Meble ogrodowe Nardi przeznaczone są do restauracji, hoteli i kawiarni.

Nardi to dynamicznie rozwijająca się firma meblarska, stworzona w 1990 roku we włoskim mieście Vicenza. Od samego początku swojej działalności, marka wyróżniała się na rynku innowacyjnością starannie zaprojektowanych oraz wyprodukowanych mebli. Do dziś łączą one w sobie wysokiej jakości wykonanie z niezwykle nowoczesnym designem, dzięki czemu firma zdołała osiągnąć globalny sukces sprzedażowy i międzynarodowy rozgłos.

Obecnie meble Nardi z powodzeniem nadają się do użytku zarówno prywatnego, jak i komercyjnego.

Wytrzymałe materiały

Specjalnością firmy Nardi stała się produkcja mebli do wykorzystania zewnętrznego, odpornych na wodę opadową, promienie ultrafioletowe oraz częste i intensywne przestawianie. Już od samych początków produkcja mebli Nardi opierała się na wykorzystaniu polipropylenu i żywicy termoplastycznej. Do dziś polipropylen łączony jest przez wykonawców z aluminium, materiałem o wyjątkowej odporności na czynniki zewnętrzne. Dzięki wykorzystaniu tak lekkich i wytrzymałych tworzyw sztucznych, meble Nardi można bez problemu rozkładać, składać i przechowywać na zewnątrz niezależnie od temperatury, a także bez problemu utrzymywać w czystości.

Innowacyjny design

Dzięki odpowiednim badaniom oraz zdobytemu doświadczeniu, pracownikom firmy Nardi udało się opracować technologie niezbędne do produkcji wyrobów na odpowiednio wysokim poziomie. W dużym stopniu wpływ na to miał talent odpowiedzialnych za tworzenie flagowych produktów marki specjalistów, takich jak projektant Raffaello Galiotto. Meble Nardi sygnowane nazwiskiem tego doświadczonego absolwenta Akademii Sztuk Pięknych w Wenecji oraz wykładowcy designu na Uniwersytecie w Ferrarze zachwycają niezwykłymi kształtami, innowacyjnym wykonaniem oraz niemałą oryginalnością. Duże zróżnicowane pod względem projektów zadecydowało również o powstaniu wielu różnych wariantów mebli Nardi oraz ich niezwykle bogatym zastosowaniu.

Zastosowanie mebli Nardi

Za sprawą praktyczności, trwałości, starannego wykonania oraz niezwykłego designu meblowe zestawy Nardi zdołały zdobyć wiele wyróżnień i nagród od międzynarodowych użytkowników. Obecnie stanowią doskonały sposób na wyposażenie prywatnego domu lub dowolnego obiektu publicznego. Zróżnicowana oferta nie przypadkowo kierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, ale również komercyjnych. Poza wykorzystaniem w ogrodzie, na tarasach czy balkonach, produkty Nardi z powodzeniem znajdują swoje zastosowanie w kawiarniach, restauracjach, galeriach handlowych czy hotelach. W ten sposób powstały również zróżnicowane kolekcje mebli, dostosowane do wielu trendów, środowisk i potrzeb.

Zestawy Nardi

Kolekcje Nardi to idealnie połączone ze sobą zestawy mebli, dzięki którym każdy ogród, hotel lub restauracja może prezentować się wyjątkowo oryginalnie i stylowo. Poszczególne komplety różnią się między ze sobą kształtami i rozmiarami mebli, a także zastosowaną kolorystyką oraz wzornictwem. Wszystkie produkty przygotowane zostały w oparciu o indywidualne potrzeby użytkowników, dzięki czemu są w stanie spełnić wszystkie ich wymagania aranżacyjne i użytkowe. Na uwagę zasługują chociażby praktyczne basenowe leżaki Nardi, które spotkać można w hotelach, obiektach SPA czy basenach na całym świecie. Wyjątkowo trwałe są także niewymagające krzesła, fotele i stoły ogrodowe Nardi, zapewniające odpowiedni efekt wizualny na każdej przydomowej przestrzeni zielonej.

Stały rozwój i światowy sukces

Nardi to firma rodzinna, która przez cały czas się rozwija. Swój sukces zawdzięcza przede wszystkim dużej elastyczności oferty oraz nowoczesnemu wzornictwu produktów. Innowacyjne i kreatywne projekty sprawiły, że firma bardzo szybko znalazła swoje miejsce na rynku światowego designu. Obecnie meble Nardi sprzedawane są na pięciu kontynentach, w tym wielu krajach europejskich. Poza głównymi rynkami światowymi, nabyć można je także w Polsce. Bogatą ofertę mebli marki Nardi posiada sklep focuscontract.pl. Znajdują się tam zarówno pojedyncze produkty, jak i kompletne zestawy kilkuosobowe.

Oceń artykuł
0,00 / 0 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz
Polecamy Ci również

Zobacz także