Aranżacja domu i ogrodu

Aranżacja domu i ogrodu

Symetria i porządek. Nawierzchnie również mogą odpowiadać modzie i preferencjom właścicieli - płyty Trawertyn (Libet Impressio)Elementy nas otaczające wpływają na nasze samopoczucie. Poprzez dobór barw i form możemy wyrazić siebie, co wpływa na poziom naszej satysfakcji i poprawę jakości życia. Dlatego tak ważną kwestią jest aranżacja otoczenia naszego domu,
a w szczególności nawierzchnie wokół niego.


Na rynku jest dostępnych mnóstwo produktów designerskich, które budzą zachwyt w nas i chęć ich posiadania. Zazwyczaj dzieje się tak w momencie kiedy coś idealnie do nas pasuje i jest w naszym stylu. Pod tym kątem możemy rozpatrywać też nasze domy, aranżacje wnętrz oraz otoczenie wokół naszego domu.

Drewno połączone z kostkami Natulit w kolorach: torfowy brąz i piaskowo beżowy (Libet Decco).

Szyte na miarę

Moda również panuje w architekturze. Aranżacja najbliższego otoczenia kieruje się także najnowszymi trendami. To propozycja dla tych, którzy lubią być „na czasie”. Tyle ile jest ludzi tyle mamy gustów, każdy jest inny i każdy lubi co innego. Najlepiej jeśli wystrój domu odzwierciedla własne preferencje, a to skutecznie podpowiada nam nasza intuicja i gust.

Kostka Via Trio (Libet Decco).

Naturalny krajobraz, tajemnicze zakątki, harmonijna kompozycja – Płyty Toscania Libet Impressio W cieniu wspomnień

Nasz gust jest uwarunkowany wieloma czynnikami. Osoba, która na co dzień ubiera się luźno, preferuje wygodę, a szpilki omija z daleka i podobnie zaaranżuje miejsce wokół swojej posesją - funkcjonalnie i wygodnie. Osoba wychowana na wsi, gdzie dominował "babciny" ogród z dużą liczbą kwiatów i sadami owocowymi odnajdzie się
w romantycznej ogrodowej aranżacji. Tak więc wspomnienia i miłe chwile z dzieciństwa z pewnością będzie chciał przenieść w swoje dorosłe życie
i otoczenie. Bliski będzie mu styl toskański, z jego harmonią kompozycji naturalnego krajobrazu, z romantycznymi i malowniczymi zakątkami.

Emocje pod kontrolą

Osoby z nowoczesnym podejściem do życia, śledzące najnowsze trendy w modzie, wyróżniające się na tle innych z pewnością dobrze będą się czuły w stylowej aranżacji ogrodu. Nie spotkamy u takich osób ogrodu z bujną roślinnością, „starych” alejek i ozdób rodem z dziecięcych bajek. Będą królowały tam symetria i wręcz matematyczny porządek. W sam raz na wyrażenie dość surowego, ale harmonijnego, nowoczesnego stylu.

Najlepsze chwile z dzieciństwa. Często potem wracamy do tych wspomnień, próbując je na nowo odnaleźć. Kostka Romano w kolorze piaskowo-beżowym.

Ile ludzi, tyle potrzeb, stylów i upodobań. Najważniejsze jest jednak to, żeby zarówno nasze ubrania, jak i otoczenie, w którym żyjemy, było idealnie do nas dopasowane i wprawiało nas wyłącznie w dobry nastrój.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Libet

Polecamy Ci również

Zobacz także