Allegro i Pol’and’Rock Festival dalej grają razem. Najpiękniejszy Festiwal Świat

Allegro i Pol’and’Rock Festival dalej grają razem. Najpiękniejszy Festiwal Świata obejrzysz z lotu ptaka!
Weź udział w konkursach i walcz o atrakcyjne nagrody

Przed nami kolejna edycja Pol'and'Rock Festivalu - trzydniowej imprezy wypełnionej pozytywną energią, dawniej znaną pod nazwą Przystanek Woodstock. Jakie atrakcje przygotowano dla uczestników Najpiękniejszego Festiwalu Świata po rocznej przerwie? Dzięki marce Allegro, która konsekwentnie wspiera również działania WOŚP, festiwalowicze będą mieli niepowtarzalną okazję, aby podziwiać całe Pol'and’Rock-owe miasteczko z lotu ptaka.

Tegoroczna edycja Pol'and’Rock Festival 2021 rozpocznie się już w nadchodzący czwartek, 29 lipca i potrwa aż do soboty, 31 lipca. W trakcie festiwalu na uczestników czekają nie tylko koncerty oraz spotkania z inspirującymi postaciami świata kultury, ale także szereg atrakcji przygotowanych przez markę Allegro. Niespodzianki zorganizowano zarówno dla osób, które będą czynnie bawić się na Lotnisku Makowice - Płoty (gdzie stanie festiwalowe miasteczko) oraz tych, którzy przebieg imprezy będą śledzić sprzed ekranów telewizorów, komputerów czy smartfonów. Jedną z nich będzie oczywiście jeden z najpopularniejszych symboli Festiwalu - wielkie koło młyńskie Allegro, dzięki któremu będzie można podziwiać całą imprezę z wysokości.

W przerwie pomiędzy koncertami uczestnicy Festiwalu będą mogli także skorzystać z atrakcji przygotowanych przez marki należące do Allegro m.in. eBilet, Allegro Lokalnie czy Allegro Smart! Do wygrania będą m.in. otwarte bilety na wydarzenia oferowane przez eBilet oraz Monety podczas biegu zorganizowanego przez Allegro Lokalnie. W strefie Allegro znajdzie się także strefa chillout, gdzie każdy będzie mógł odpocząć, schronić się przed słońcem i zażyć optymalnego relaksu - na leżakach lub w specjalnie przygotowanej tężni solankowej.

Allegro przygotowało także nagrody dla osób, które pochwalą się zdjęciem na Instagramie lub Facebooku - w sercu strefy stanie pomarańczowa ławeczka zachęcająca do pamiątkowych zdjęć, za które można otrzymać wyjątkowe nagrody m.in. powerbanki eBilet czy torby z grafiką Jana Kallwejta.

Nie zabraknie też nowości takich jak zielone automaty paczkowe. Uczestnicy imprezy będą mogli wskazać jakie ekologiczne inicjatywy powinna realizować sieć Allegro i odebrać niespodziankę ze skrytki. Dla osób, które zamiast odpoczywać wybiorą aktywność w strefie będzie czekał olbrzymi tor przeszkód, w sam raz na rozgrzewkę przed koncertami. Ci, którzy wybiorą "granie na ekranie" i będą oglądać festiwal online mogą również znaleźć ukryte aukcje na Allegro i zgarnąć gadżety, które przydadzą się podczas Pol’and’Rock Festival 2021! Jak to działa? Należy śledzić Allegro na Instagramie - w relacjach pojawią się podpowiedzi do specjalnych haseł. Po odgadnięciu o jaką frazę chodzi, trzeba wpisać ją w wyszukiwarce Allegro i… cieszyć się festiwalowymi super nagrodami za symboliczną złotówkę! Konkurs trwa do 29 lipca.

Ponadto niezależnie od tego czy zdecydujemy się na zabawę w domu czy na Lotnisku Makowice-Płoty, możemy również zgarnąć abonament Allegro Smart! Wystarczy opublikować zdjęcie i pokazać jak spędza się festiwalowy czas, a następnie oznaczyć je jako #smart oraz #allegrosmart. Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone rocznymi oraz miesięcznymi abonamentami Allegro SMART! Posiadając tę usługę możemy cieszyć się z darmowych i nielimitowanych dostaw oraz dostępu do specjalnych okazji czy przedsprzedaży.

Marka zapowiedziała także ekologiczne warsztaty, w trakcie których dowiecie się, jak przerobić zużyte koszulki na bawełniane torby oraz jak wykorzystać kartony, aby zmieniły się w rzeczy użyteczne każdego dnia.

Wszystkie atrakcje i konkursy można śledzić na bieżąco na stronie: www.polandrock.allegro.pl

Oceń artykuł
0,00 / 0 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również

Zobacz także